Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

Verstraeten.

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Telefoon: 09 345 06 88
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Benoit Verstraeten
Zaakvoerder
Steven De Sonville
Operationeel verantwoordelijke


Liesbeth Malderie
Fleet


Erwin De Bruycker
Verkoop
Steff Naudts
Verkoop - Product Genius

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Steff.Naudts@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Steff.Naudts@verstraeten.net.bmw.be


Davy Heffinck
Verkoop

Telefoon: 09 326 71 06 09 326 71 06
E-mail: Davy.Heffinck@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 06 09 326 71 06
E-mail: Davy.Heffinck@verstraeten.net.bmw.be
Pieter De Guchteneire
Verkoop
Steff Naudts
Verkoop - Product Genius

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Steff.Naudts@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Steff.Naudts@verstraeten.net.bmw.be
Erwin De Bruycker
Verkoop
Dennis De Paepe
Verkoop

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Dennis.De-Paepe@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Dennis.De-Paepe@verstraeten.net.bmw.be


Valérie Vanderstricht
Verkoopsadministratie


Kurt De Rouck
Verantwoordelijke naverkoop

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Kurt.De-Rouck@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Kurt.De-Rouck@verstraeten.net.bmw.be


Yves Van Peteghem
Verantwoordelijke Premium Selection


Willem D'Hauwe
Verkoop

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Willem.Dhauwe@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Willem.Dhauwe@verstraeten.net.bmw.be
Dimitri Van Campenhoudt
Verkoop


Tomas Timmerman
Naverkoop

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Tomas.Timmerman@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Tomas.Timmerman@verstraeten.net.bmw.be
Fran Beschuyt
Verkoopsadministratie Premium Selection

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Fran.Beschuyt@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Fran.Beschuyt@verstraeten.net.bmw.be


Eddy Deléhouzée
Receptie

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Eddy.Delehouzee@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Eddy.Delehouzee@verstraeten.net.bmw.be
Dimitry Meire
Receptie

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Dimitry.Meire@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Dimitry.Meire@verstraeten.net.bmw.be
Gunter Van Kerckhove
Receptie


Natalie Strobbe
Boekhouding

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Natalie.Strobbe@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Natalie.Strobbe@verstraeten.net.bmw.be
Laura Van de Vijver
Administratie - boekhouding


Chris De Graeve
Receptie aan de wagen

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Chris.De-Graeve@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Chris.De-Graeve@verstraeten.net.bmw.be
Tom Venneman
Receptie aan de wagen

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Tom.Venneman@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Tom.Venneman@verstraeten.net.bmw.be


Christophe Doublet
Verantwoordelijke werkplaats
Bart Peersman
Verantwoordelijke werkplaats

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Bart.Peersman@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Bart.Peersman@verstraeten.net.bmw.be


Geert Mollaert
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 09 326 71 05 09 326 71 05
E-mail: Geert.Mollaert@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 05 09 326 71 05
E-mail: Geert.Mollaert@verstraeten.net.bmw.be
Johan Verhavert
Expertise

Telefoon: 09 326 71 05 09 326 71 05
E-mail: Johan.Verhavert@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 05 09 326 71 05
E-mail: Johan.Verhavert@verstraeten.net.bmw.be


Hans Vanderbauwhede
Verantwoordelijke magazijn
Geoffrey Schepens
Accessoires coördinator - Magazijnier
Pascal Schatteman
Magazijnier
Jorgen Van Der Paelt
Magazijnier

Verkoopafdeling

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: verkoop@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

Werkplaats

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:30
Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 16:00

Tweedehandswagens

Antwerpsesteenweg 87
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Receptie

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00

BMW Meeusen N.V.

Brasschaatsteenweg 60, 2920 Kalmthout, Belgique
Brasschaatsteenweg 60,
2920 Kalmthout, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top